باشگاه قهرمانان صبح

کلاسی به وسعت ایران و جهان، برای تو که آماده رشد و تبدیل شدن به نسخه بهتری از خودت هستی. در ایران از چالوس تا ایرانشهر، از نیشابور تا شوش دانیال و در جهان از کره جنوبی تا سوئد و از آمریکا تا ارمنستان، در باشگاه قهرمانان صبح شرکت کردند تا الماس وجودی شان را با نور آگاهی کشف کنند.

پخش ویدیو

اختصاصی ترین دوره در زمینه پیشرفت شخصی

این دوره تنها دوره توسعه فردی در دنیاست که در آن مدرس دوره هر روز صبح زود همراه اعضای دوره، مفاهیمی ارزشمند از رشد و توسعه فردی را آموزش می دهد. مهندس ایمان سرورپور مدرس این دوره، با سالها مطالعه و تحقیق و بررسی، مسافران راه آگاهی را هدایت می کند. هر جلسه به شما تکنیک هایی آموزش داده می شود. تکنیک ها را به کار می گیرید تا وارد میدان عمل شوید.

مدرس دوره باشگاه قهرمانان صبح

ایمان سرورپور

  • دکتری مدیریت کسب و کار
  • کارشناس مدیریت تبلیغات تجاری
  • نویسنده کتاب پر فروش(تمام جهان در من است)
  • کوچ برند سازی شخصی و بیزینس کوچ
  • دبیر کارگروه سرمایه انسانی باشگاه تلاشگران ارزش آفرین کشور
  • مشاور وکارشناس صدا و سیما
ایمان سرورپور

سطح 1: شناخت

شما در سطح اول، از تاثیرات نیروی شکرگزاری در زندگی روزمره خود آگاه می شوید.

نه در گذشته و افسوس سیر می کنید و نه در اضطراب و دلواپسی های آینده هستید. می آموزید که چگونه همواره بر امواج نیروی حال سخاوتمند سوار باشید. در اکنون هستید و از قید زمان، رها.

تمرین ها و تکنیک هایی می آموزید که با انجام مستمر آن می توانید خود، راهبر ثانیه های زندگی خود باشید.

بیداری های ۵ صبح، از شما قهرمانی می سازد که آگاهانه تر و زیباتر خود را می پذیرید، می آموزید که چگونه با خود صلح کنید. پس از پذیرشی دوستانه آرام آرام ظرفیت وجودی تان در برابر ناملایمت ها و ناخوشی ها بالا و بالاتر می رود. حال گوشی شنوا برای دیگرانِ زندگی تان خواهید شد و وارد دنیای صلح با دیگران می شوید.

سطح 1 باشگاه قهرمانان صبح

سطح 2: پذیرش

شما در سطح دوم، به صلح با درون خود نزدیک و نزدیک تر می شوید. نسبت به مفهوم جدیدی از اعتماد به نفس راستین، آگاهی پیدا می کنید. دوست داشتن بیشتر خود، توانایی ها و شایستگی هایتان باعث می شود پایه های صلح با خود و درونتان محکم و استوارتر شود.  

این افکار شما نیستند که شما را محصور خود می کند. بلکه شما افسار افکارتان را در دستان خود دارید. فرمان کنترل افکارتان در اختیار ذهن شماست.

در رسیدن به اهداف و آرمان هایتان، مفاهیم ارزشمندی از شکیبایی را می آموزید. چون صبر را در خود نهادینه می کنید، نسبت به انجام رسالت خویش در جهان متعهدتر می شوید. در مسیر صلح با دیگران تسلیم و شاهد بودن را می آموزید یعنی دیگری را کمتر قضاوت و داوری می کنید.

رسیدن به صلح با خود و دیگران چونان که هم میزان خود می شوی و هم موزون خود، از دستاوردهای ارزشمند پایان سطح دوم است.

سطح 3: آگاهی و آفرینش

شما در سطح‌ سوم قدم به میدان عمل می گذارید. به شناختی ژرف از درون خود دست پیدا کرده اید. حال می آموزید که چگونه ذهنی آگاه پرورش دهید تا باورهایتان رنگ حقیقت به خود بگیرد. از موانع و باورهای محدود کننده بیشتر می آموزید تا با شناختی دقیق تر در مسیر رشد و درخشیدن گام بردارید. در این سطح، طراح ارزش های زندگی خود می شوید.

با قدرت صبر و تعهدی که در سطح پیش آموخته اید، ارزش هایتان را آگاهانه می ستایید. از نگاهی علمی از عجایب هفت سطح انرژی بدن شناخت پیدا می کنید.

و همچنین در این سطح شما هشت سطح آگاهی را می آموزید. به دنیای نادانسته ها و ناشناخته ها وارد می شوید. با شناخت بیشتر از قوانین هستی و کائنات ذهنتان هم راستا، هم سطح و‌ گویی در یک فرکانس شعوری با هستی قرار می گیرد. آن گاه است که خود، نسخه ای از اسرار الهی می شوید.

اصول مراقبه را می آموزید و تمرین هر روز شما می شود.  از خودآگاه و ناخودآگاه می آموزید که خود خالق دنیای خود باشید.

-دوره چند جلسه و چند ساعت است؟

20 جلسه – یک روز در میان (روزهای زوج یا فرد و جمعه ها) – هر جلسه 30 دقیقه

-کلاس به چه صورت برگزار می شود؟

کلاس ها به صورت آنلاین در نرم افزار اسکای روم و یا ادوبی کانکت برگزار می شود.

لینک ضبط شده کلاس تا ۲۴ ساعت قابل مشاهده می باشد.

-نحوه پرداخت به چه صورت است؟

امکان پرداخت هزینه کلاس تنها به صورت نقد  وجود دارد.

-مدت زمان دوره چگونه است؟

این دوره در سه سطح برگزار می شود. هر سطح یک ماه به طول می انجامد و در پایان سطح سوم مدرکی رسمی دریافت می کنید.

نحوه ثبت نام به چه صورت هست؟

شما می توانید از طریق لینک ثبت نام در همین صفحه نسبت به ثبت نام در دوره اقدام نمایید.

نحوه شرکت در کلاس به چه صورت هست؟

پس از ثبت نام در دوره می توانید از طریق تب “کلاس های من” در پروفایل شخصی خود در جلسات دوره شرکت نمایید.

باشگاه MH Club
“Morning Hero Club”
قهرمان باش!
بعد از شرکت در چهار سطح از باشگاه قهرمانان صبح ،شما عزیزان عضوی از باشگاه MH Club می شوید و از مزایای ویژه برخوردار خواهید شد.

به کمک نیاز دارم