“دومین وبینار “برند خودت شو

وبینار “برند خودت شو” ایمان سرورپور

برند شخصی یا پرسونال برندینگ (Personal branding) یک نوع بازاریابی شخصی است که به دنبال ایجاد یک تصویر مناسب و تجاری در ذهن دیگران در مورد یک فرد است. هر فرد یک مارک شخصی منحصر به فرد دارد، خواه آن را بشناسد یا خیر. اما چیزی که همه باید برای آن تلاش کنیم این است که یک برند شخصی قدرتمند جذاب و قابل رویت به دیگران نشان دهیم.

برند شخصی (Personal Branding) یعنی همه تلاشهای ما برای معرفی خود و توانمندیهایمان. صدای بلندی که در سکوت یا حتی زمانی که در خواب هستیم با تمام قدرت به معرفی ما مشغول است و در جهت رسیدن به مطلوبیت تعریف شده فردیمان بی وقفه در تلاش است.

 برند شخصی بازتاب شخصیت و عملکرد فردی ما است . تصویری مثبت ، قوی و واضح که به محض شنیدن نام شما در ذهن افراد نقش میبندد. این تصویر بر مینای ارزش ها و اعتقادات فردی شما و جامعه هدفتان بنا شده است و برای رشد و موفقیت، از توانمندیها و فعالیت های شما تغذیه میکند.

با تمام این توضیحات چیزی که اکثر افراد به دنبال آن هستند یک برند قوی و قدرتمند است در حالی که این انسانی قدرتمند و آگاه است که برندی قدرتمند خلق می‌کند.

صرف نظر از سن و موقعيت، شما انسانى هستيد با ويژگى هاى منحصر به فرد كه مى توانيد با آموزش ديدن، شناخت و افزايش مهارت آن را به فرصتى براى موفقيت و كسب درآمد تبديل كنيد.

تاکنون بيش از ۷۰۰۰ نفر در ۱۲ سمینار ایمان سرورپور در حوزه برند سازى شخصى شركت كرده اند و اكنون دومين وبينار ایمان سرورپور در حوزه برند سازى شخصى در روز 8 فروردین 1399 از ساعت 16 الی 18 برگزار می‌گردد که برای شرکت در این وبینار ابتدا از طریق بخش کاربری اقدام به ثبت نام نمایید و سپس از بخش زیر در این وبینار ثبت نام نمایید.

[ihc-hide-content ihc_mb_type=”show” ihc_mb_who=”reg” ihc_mb_template=”1″ ][/ihc-hide-content]

نظر شما چیست؟

ورود به حساب کاربری