باربارا دی آنجلیس

یک هفته ؛ یک کتاب : اعتماد به نفس – نویسنده : باربارا دی آنجلیس

کتاب اعتماد به نفس به قلم باربارا دی آنجلیس از آن دست کتاب هایی است که هر فرد لازم است دست کم یک بار آن را در زندگی اش مطالعه کند. چه فکر می کنید اعتماد به نفس دارید و چه از احساس عدم اعتماد به نفس رنج می برید باید این کتاب را مطالعه کنید.

پادکست معرفی کتاب را همین جا گوش کنید!

 

این کتاب تعریف متفاوتی از اعتماد به نفس ارائه می دهد و باعث می شود اعتماد به نفس را نه در دنیای بیرون که در دنیای درونتان جستجو کنید. درمی یابید اعتماد به نفس چراغی در درون شماست که به دنیای بیرون روشنایی می بخشد. با تله هایی که نمی گذارند اعتماد به نفس داشته باشید آشنا می شوید. اینکه چطور در کمال ناباوری از بی اعتماد به نفسی خود می توانید سود ببرید را در می یابید. انواع اعتماد به نفس را می شناسید خود را ارزیابی می کنید و با راهکارهایی عملی به تقویت آنها در درونتان در راستای رسیدن به توسعه فردی می پردازید.

اگر ساده بگوییم کتاب اعتماد به نفس باعث می شود با خودتان آشتی کنید

چون این شما در همین لحظه هستید که می توانید با باور به ارزش ها و متعهد بودن، خودتان حس اعتماد به نفس را در خود ایجاد کنید و از ثمره  آن که رسیدن به رویاهایتان است لذت ببرید.

معرفی کتاب اعتماد به نفس

 

با خواندن این کتاب متوجه می‌شوید

  • اعتماد به نفس به معنای اعتماد به نتیجه نیست بلکه اعتمادی است که به تعهد خودتان نسبت به انجام کار دارید.
  • اعتماد به نفس وابسته به شرایط یا فعالیت خاص نیست بلکه همیشگی است و در شرایط مختلف، بالا و پایین نمی رود.

این کتاب با قلم هم ذات پندارانه ی بارابارا دی آنجلیس و متن روانی که دارد خواننده را با خود همراه می کند و به او در راستای شناخت بهتر مفهوم اعتماد به نفس و اینکه خودش از این نظر در چه مرحله ای قرار دارد یاری می رساند. امیدوارم از خواندن این کتاب و تاثیرات آن لذت ببرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

به کمک نیاز دارم