دارن هاردی نویسنده اثر مرکب

یک هفته ؛ یک کتاب : اثر مرکب – نویسنده : دارن هاردی

کتاب اثر مرکب به قلم دارن هاردی را نخوانید اگر قرار نیست به آن عمل کنید!

 

کتاب اثر مرکب سرشار از حقایق و راه های کاربردی و شدنی برای رسیدن شما به موفقیت است؛ ولی اگر آن را صرفا بخوانید و فقط دانش آن را در سرتان نگه دارید به دسته ی آدم هایی اضافه می شوید که فقط به قفسه ی پر از کتاب و سواد خود افتخار می کنند ولی رفتارشان با دانش و گفتارشان متفاوت است.

 

پادکست معرفی کتاب را همین جا گوش دهید!

 

در این کتاب می آموزید که

  • موفقیت شاید از بیرون راهی یک شبه به نظر برسد ولی حاصل گام های هرچند کوچک و پیوسته ای است که طی گذر زمان اثر خود را نشان داده اند.
  • اثر مرکب نتیجه ی انتخاب های آگاهانه و نا آگاهانه ی ما و به دنبال آن گام هایی است که بر می داریم. این که بعد از این گام ها کجا قرار می گیریم به انتخاب ها و مسئولیت پذیری و استمرار ما بستگی دارد ولی اثر مرکب بدون لحظه ای مکث کار خودش را می کند.

 

اثر مرکب

 

سیستم عاملی به نام اثر مرکب

در واقع اثر مرکب یک سیستم عامل است که بر اساس ورودی، خروجی را وقتی زمانش برسد و پخته شود به ما تحویل می دهد. این انتخاب شماست که می خواهید با انتخاب های آگاهانه، استمرار و تعهد در مسیر رشد و توسعه ی فردی خود گام بردارید و نتیجه ی صبر خود را با پاداشی بزرگ ببینید یا با انتخاب های نادرست و عجول بودن و دل بستن به لذت های پوچ برای دریافت خروجی خود به دره ی ناکامی سقوط کنید.

 

اثر مرکب

 

خواهید دید که برای توسعه و رشد فردی و رسیدن به موفقیت احتیاج به قدم های بزرگ یا ابزار خارق العاده ندارید تنها کافی است تمام قد در لحظه حضور داشته باشید، آگاهانه تصمیم بگیرید و نسبت به عملکرد خود متعهد باشید.

پس کتاب اثر مرکب به قلم دارن هاردی را بخوانید، به آن عمل کنید و از تغییر زندگی خود لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

به کمک نیاز دارم