وبینار و سمینار

اتمام دوره

برگزار شد

در تاریخ ۳ تیر برگزار شد

اتمام دوره

 برگزار شد

 برگزار شد

معرفی دوره‌ها

 

دوره باشگاه قهرمانان صبح Morning Hero Club

دوره توسعه فردی آنلاین باشگاه قهرمانان صبح از بهار سال 99 تاکنون در حال برگزاری است. این دوره یکی از دوره های منحصر به فردی است که در آن مدرس دوره، مهندس ایمان سرورپور یک روز در میان همراه هزاران نفر راس ساعت پنج صبح، تمرین آگاهی و رشد می کند. 

اطلاعات بیشتر

مهندس ایمان سرورپور مدرس این دوره، با سالها مطالعه و تحقیق و بررسی، مسافران راه آگاهی را هدایت می کند. هر جلسه به شما تکنیک هایی آموزش داده می شود. تکنیک ها را به کار می گیرید تا وارد میدان عمل شوید.
کلاس هایی که دلیل تحول و تغییر در بسیاری افراد شده است؛ برخی قدرت درون خود را کشف کردند و برخی صبر و آرامش را یافتند. برخی دیگر کسب و کارشان رشد یافت و دیگرانی نیز به رشد در ارتباطات خود رسیدند. دوره ای که در کمتر از یک سال 9 بار تکرار شده است و همچنان نیز ادامه دارد. می توانید توضیحاتی از این دوره را مطالعه کنید.

دوره چند جلسه و چند ساعت است؟
۲۰ جلسه – روزهای زوج و جمعه ها ۲ جلسه (۱ جلسه پرسش و پاسخ و ۱ جلسه کلاس)

کلاس به چه صورت برگزار می شود؟
کلاس ها به صورت آنلاین برگزار می شود و لینک بازپخش و پادکست کلاس تا پایان همان سطح قابل مشاهده است.

نحوه ثبت نام و پرداخت به چه صورت است؟
زمان شروع ثبت نام در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام مسیر موفقیت اطلاع رسانی می شود و ثبت نام از طریق مسئولین ثبت نام تیم مسیر موفقیت انجام می گیرد.

مدت زمان دوره چگونه است؟
این دوره در سه سطح برگزار می شود و هر سطح یک ماه به طول می انجامد.

در این دوره چه می آموزید:

سطوح باشگاه قهرمانان صبح

شناخت

شما در سطح اول، از تاثیرات نیروی شکرگزاری در زندگی روزمره خود آگاه می شوید.

نه در گذشته و افسوس سیر می کنید و نه در اضطراب و دلواپسی های آینده هستید. می آموزید که چگونه همواره بر امواج نیروی حال سخاوتمند سوار باشید. در اکنون هستید و از قید زمان، رها. تمرین ها و تکنیک هایی می آموزید که با انجام مستمر آن می توانید خود، راهبر ثانیه های زندگی خود باشید.

بیداری های ۵ صبح، از شما قهرمانی می سازد که آگاهانه تر و زیباتر خود را می پذیرید، می آموزید که چگونه با خود صلح کنید. پس از پذیرشی دوستانه آرام آرام ظرفیت وجودی تان در برابر ناملایمت ها و ناخوشی ها بالا و بالاتر می رود. حال گوشی شنوا برای دیگرانِ زندگی تان خواهید شد و وارد دنیای صلح با دیگران می شوید.

پذیرش

شما در سطح دوم، به صلح با درون خود نزدیک و نزدیک تر می شوید. نسبت به مفهوم جدیدی از اعتماد به نفس راستین، آگاهی پیدا می کنید. دوست داشتن بیشتر خود، توانایی ها و شایستگی هایتان باعث می شود پایه های صلح با خود و درونتان محکم و استوارتر شود. 

این افکار شما نیستند که شما را محصور خود می کند. بلکه شما افسار افکارتان را در دستان خود دارید. فرمان کنترل افکارتان در اختیار ذهن شماست.

در رسیدن به اهداف و آرمان هایتان، مفاهیم ارزشمندی از شکیبایی را می آموزید. چون صبر را در خود نهادینه می کنید، نسبت به انجام رسالت خویش در جهان متعهدتر می شوید. در مسیر صلح با دیگران تسلیم و شاهد بودن را می آموزید یعنی دیگری را کمتر قضاوت و داوری می کنید.

رسیدن به صلح با خود و دیگران چونان که هم، میزانِ خود می شوی و هم موزون خود، از دستاوردهای ارزشمند پایان سطح دوم است.

آگاهی و خلق

شما در سطح‌ سوم قدم به میدان عمل می گذارید. به شناختی ژرف از درون خود دست پیدا کرده اید. حال می آموزید که چگونه ذهنی آگاه پرورش دهید تا باورهایتان رنگ حقیقت به خود بگیرد. از موانع و باورهای محدود کننده بیشتر می آموزید تا با شناختی دقیق تر در مسیر رشد و درخشیدن گام بردارید. در این سطح، طراح ارزش های زندگی خود می شوید.

با قدرت صبر و تعهدی که در سطح پیش آموخته اید، ارزش هایتان را آگاهانه می ستایید. از نگاهی علمی از عجایب هفت سطح انرژی بدن شناخت پیدا می کنید. هشت سطح آگاهی را می آموزید و به دنیای نادانسته ها و ناشناخته ها وارد می شوید. با شناخت بیشتر از قوانین هستی و کائنات ذهنتان هم راستا، هم سطح و‌ گویی در یک فرکانس شعوری با هستی قرار می گیرد. آن گاه است که خود، نسخه ای از اسرار الهی می شوید. اصول مراقبه را می آموزید و تمرینِ هر روز شما می شود.  از خودآگاه و ناخودآگاه می آموزید تا خود خالق دنیای خود باشید.

 

دوره پیشرفته توسعه فردی Master Club

مسیر یادگیری و آگاهی پایانی ندارد. فارغ التحصیلان دوره باشگاه قهرمانان صبح در دوره سه ماهه دیگری شرکت می کنند تا با مفاهیم ژرفی از زندگی خودآگاه و انسجام قلب و مغز با تدریس مهندس ایمان سرورپور آشنا شوند. این دوره یک روز در هفته به مدت یک ساعت و نیم و در طی 12 جلسه برگزار می شود.

اطلاعات بیشتر

دوره از آگاهی تا آفرینش

این دوره گام بلندیست به سمت کشف قدرت دنیای درون و استعداد‌هایی که تاکنون از وجودش مطلع نبودید؛ مهندس ایمان سرورپور با آموزش‌هایی که ارائه می دهد شما را آماده‌ی خلق برند شخصیتان می کند و پر قدرت به دنیای کسب و کار قدم می‌گذارید. این دوره از آذر 99 شروع شده و تاکنون سه دوره برگزار شده و بیش از 1200 نفر در آن شرکت کرده اند.

این دوره برای چه کسانی، مناسب است ؟

افرادی که به دنبال پیشرفت خود در کسب و کارشان و یا شروع کسب و کار و یا برند شخصی خود هستند.

در این دوره چه می آموزید ؟

اطلاعات بیشتر

این دوره گام بلندیست به سمت کشف قدرت دنیای درون و استعداد‌هایی که تاکنون از وجودش مطلع نبودید؛ مهندس ایمان سرورپور با آموزش‌هایی که ارائه می دهد شما را آماده‌ی خلق برند شخصیتان می کند و پر قدرت به دنیای کسب و کار قدم می‌گذارید. این دوره از آذر 99 شروع شده و تاکنون سه دوره برگزار شده و بیش از 1200 نفر در آن شرکت کرده اند.

این دوره برای چه کسانی، مناسب است ؟

افرادی که به دنبال پیشرفت خود در کسب و کارشان و یا شروع کسب و کار و یا برند شخصی خود هستند.

در این دوره چه می آموزید ؟

 مهارت‌هایی که در مدرسه و دانشگاه به شما آموزش نمی‌دهند. آموزه های این دوره در دو کارگاه ارائه می شود:

کارگاه ذهن

1   اشتیاقِ کشف الماس درون

۲   از هوشیاری تا کیمیاگری

۳   پارادایم شیفت؛ ذهن یادگیرنده ، دانشمند و آگاه

 

۴  کوچینگ و تسهیلگری؛ نگرش ذهن ثروتمند

۵   از ترس تا ایمان به باورها و‌ ارزش ها

 

کارگاه عمل

۱   هدفگذاری صحیح

۲   طراحی نقشه کسب و کار

۳   اصول برندسازی شخصی

۴   علم مدیریت و تاثیر آن در خلق ذهن ثروتمند

۵   علم بازاریابی و تاثیر آن در خلق ذهن ثروتمند

۶    بایدها و نبایدهای دنیای تبلیغات

۷    مدیریت منابع مالی ، از هزینه ها تا سود و سرمایه

8   آشنایی با دنیای دیجیتال برای شروع کسب و کار

تماس با ما ایمان سرورپور برج میلاد

دوره برندِ خودت شو

وبیناری که در سال 98 و 99 دوبار برگزار شد و بیش از هزار نفر شرکت کردند. مهندس ایمان سرورپور به آموزش مباحثی درباره برندسازی شخصی و دلیل اهمیت آن، قوانین طلایی و مدل های برندسازی شخصی و مدل منحصر به فرد 3A در برندسازی شخصی  پرداختند.

اطلاعات بیشتر

 

شرکت کننده‌های دوره برند خودت شو