قسمت سوم برنامه به خود آ
16 ,دسامبر, 2019
معرفی کتاب مائده های زمینی
31 ,دسامبر, 2019

رسانه های ارتباطی مناسب برای کوچ ها کدامند؟

رویکردهای برتر در سال 2019

سال 2019 به مانند هر سال جدیدی با دیدگاهی استوار نسبت به حل مسائل شروع شد. شما به عنوان یک مربی توسعه فردی، نقش مهمی در کمک به مراجعان خود ایفا می­کنید تا نسبت به دستیابی به اهداف جدید اعتماد به نفس داشته باشند. آیا برای بهبود تصویر اجتماعی خویش، تعهد و مشارکت مطلوبی با رسانه­ها و ابزارهای ارتباطی دارید؟

انعکاس رفتاری یکی از ویژگی­های ضروری برای هر کسی است که می­خواهد به عرصه کوچینگ و تعامل کوچینگی وارد شود. حال که در آخرین ماه از سال 2019 هستیم، رویکردها و استراتژی­های برتر امسال را ارائه می­دهیم تا بدان­وسیله ارتباطات رسانه­ای و جوانب بازاریابی کسب­وکار کوچینگتان پیشرفت کند.

مشارکت خود را در رسانه­های اجتماعی افزایش دهید

Twitter یک پلت فرم عالی برای مخاطبان جدید است تا بدان وسیله نگاه  جدیدی از کوچینگ را کشف کنید، به­ویژه اینکه اگر آن را با موضوعات رایج و یا هشتگ­های نزدیک به موضوع، ارتباط دهید. برخی از این ارتباطات جدید که آن را از طریق پُست کردن مطالب به صورت مستمر و مرتبط می­سازید می­تواند روزنامه­نگاران مشهور را نیز تحت تاثیر خود قرار دهد. به­جای مطالب بی­فایده و یا تبلیغات بی­جا، مهارت­هایتان را به رخ بکشید؛ آن هم با دوباره توییت کردن یک مقاله از یک گزارشگر اما همان عنوان مرتبط با تخصصتان.

ارتباطات رسانه­ای را با استراتژی پویا سازید

رسانه­های اجتماعی تنها روش جذب توجه روزنامه­نگاران نیست. یک نامه درخواست درباره اینکه گزارشگر یا روزنامه­نگار درباره موضوع تخصص شما مطلبی بنویسد، بفرستید. این شیوه باعث ایجاد روابط خوب و بلندمدت با گزارشگرانی می­شود که در آینده به نفعتان خواهد بود. هم­چنین شما می­توانید اخبار به­روز را به منظور خلاقیت در کوچینگتان انتشار دهید. مطمئن شوید که یک دیدگاه منحصربه­فردی برای خودتان دارید.

برای مصاحبه آماده شوید

پس از اینکه توانستید توجه یک روزنامه­نگار را به خود جلب کردید چه باید کنید؟ آمادگی برای یک مصاحبه تاثیرگذار با تحقیق و جست­و­جو از گزارشگر آغاز می­شود، نکات مصاحبه را به صورت خلاصه مشخص کنید و از یک فرآیند شنیدن فعالانه برای مشارکت کردن و پیگیری سوالات استفاده کنید. یادتان نرود که یک نامه تشکر به گزارشگر ارسال کنید. این استراتژی­ها را برای یک مصاحبه صوتی نیز به­کار­ ببرید، اگرچه ریزه­کاری­هایی نیز دارد.

فراتر از مصاحبه بروید

مقالات و مصاحبه­ها تنها راه­هایی نیستند که به­وسیله­ آن بتوانید میزان استفاده از رسانه­های اجتماعی را افزایش دهید. نوشتن تیترها و محتواهای جذاب برای رسانه­ها سبب جذب مخاطب هدف شما می­شود و به شما امکان کنترل کردن مخاطبانتان را نیز می­دهد که شما واقعاً چگونه تخصصتان را ارائه می­دهید. وقتی شما خود را به عنوان یک رهبر فکری معرفی می­کنید، مطمئن شوید که از سوی سازمان بین­المللی کوچینگ معتمد شناخته شده­اید. اصالت داشته باشید و موردهای مطالعاتی مرتبطی معرفی کنید که بتوان آن را به صورت فردی و تخصصی در زندگی شخصی خویش لمس کرد.

رو به سوی 2020

کوچ­های حرفه­ای به مانند سایر صاحبان کسب­و­کار کلاه­های مختلفی بر سر می­گذارند. وقتی وارد حوزه بازاریابی می­شوند، از مهارت­های ارتباطی به عنوان یک روش مقرون به صرفه برای جذب مخاطبان جدید و رهبری متفکرانه در رسانه­ها استفاده می­کنند. برای سال 2020، زمانتان را بر روی دستاوردهای ارتباطات رسانه­ای بگذارید و اهداف قابل اندازه­گیری و مشخصی تنظیم کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *